TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM
Account vereist
Om spelers en clubs te volgen, maak je een gratis account aan of meld je je aan.
Over de club
Tennis- en padelclub Avelgem is een kleine, familiale club aan de Scheldemeersen. Go4TennisA verzorgt er al meer dan 11 jaar de tennislessen, voor kids vanaf 4 jaar tot en met volwassenen. Alle trainers hebben een officieel diploma, van aspirant-initiator tot trainer A. Tijdens de zomervakantie organiseert Go4TennisA stages voor jongeren van 4 tot 18 jaar, met naast tennis ook andere sporten en conditietraining. In 2026 neemt de club deel aan de interclubcompetitie met 7 jeugdploegen, wat haar het label 'Jeugdvriendelijke Tennisclub Brons' van Tennis Vlaanderen opleverde.
De club werkt samen met de padelclub en is bij Tennis Vlaanderen geregistreerd als Tennis- en padelclub Avelgem. De horecazaak 'de Chalet' is elke dag toegankelijk voor iedereen. Het lidgeld omvat een verzekering; inschrijven kan via de app of website van Tennis Vlaanderen.
- 4 buitenterreinen
- 2 padelterreinen
- Gravel
- Tennisschool
- Clubhuis
- Verlichte terreinen
Informatie afkomstig van de website van de club, gecontroleerd op 12 juni 2026.
Zoek een clubspeler
Zoeken op klassement
Filter clubspelers op categorie en klassement.
Recent palmares
Recente resultaten
Aankomende wedstrijden
Top 10 van de club
Klassement, punten en gespeelde wedstrijden in de afgelopen 6 maanden. Gebruik de tabbladen om te wisselen.
Top 10 Heren
- 1 Thibaut van Loo C15.1 55 ptn
- 2 Michiel Vanden Berghe C15.2 50 ptn
- 3 Tim Deweer C15.4 40 ptn
- 4 David Decrop C15.5 35 ptn
- Stijn Depraetere C15.5 35 ptn
- 6 Arnaud Depraetere C30 30 ptn
- Michaël van Eycken C30 30 ptn
- 8 Arnaud Claerhout C30.1 25 ptn
- Sander Delmotte C30.1 25 ptn
- Guillaume Depraetere C30.1 25 ptn
- 1 Guillaume Depraetere C30.1 24 wedstrijden
- 2 Siebren Laurent 13.6 9 wedstrijden
- 3 Louka Laval C30.5 6 wedstrijden
- 4 Michiel Vanden Berghe C15.2 5 wedstrijden
- 5 Arnaud Claerhout C30.1 4 wedstrijden
- 6 Seppe Verheye C30.6 3 wedstrijden
- 7 William Bultinck C30.6 2 wedstrijden
- 8 Thibaut van Loo C15.1 1 wedstrijd
- Frederik Callewaert C30.3 1 wedstrijd
- Ewout Callewaert C30.5 1 wedstrijd
Top 10 Dames
- 1 Feie Pattyne B0 75 ptn
- 2 Sigrid Lavaert B+4/6 65 ptn
- 3 Sigrid Vanderbeken C15.3 45 ptn
- 4 Niki Vanderhaeghe C30 30 ptn
- 5 Deborah Deroose C30.1 25 ptn
- 6 Julie Dossche C30.2 20 ptn
- 7 Birgit Vandenberghe C30.3 15 ptn
- Victoria Werbrouck C30.3 15 ptn
- 9 Heleen Decraene C30.4 10 ptn
- Lieke Gadeyne C30.4 10 ptn
- 1 Feie Pattyne B0 24 wedstrijden
- 2 Heleen Decraene C30.4 6 wedstrijden
- 3 Elke Schiettecatte C30.5 5 wedstrijden
- 4 Cindy Vanderkerken C30.5 4 wedstrijden
- 5 Juliette Claerhout 11.7 3 wedstrijden
- 6 Sam Balcaen 11.8 2 wedstrijden
- Victoria Werbrouck C30.3 2 wedstrijden
- 8 Kyara Valcke C30.5 1 wedstrijd
- Jampens Nathalie 'T C30.5 1 wedstrijd
- Niki Vanderhaeghe C30 1 wedstrijd
Jeugd
Top 10 – -9 jaar (gemengd)
- 1 Oscar Verhaeghe 9.8 0 wedstrijden
- Amalie Planckaert 9.8 0 wedstrijden
- Raphaël Defever 9.8 0 wedstrijden
- Charleau van Buggenhout 9.8 0 wedstrijden
- Goossens Nael da Silva 9.6 0 wedstrijden
- Aurélie Depreytere 9.8 0 wedstrijden
- Valentine Isebaert 9.8 0 wedstrijden
- César Deweer 9.8 0 wedstrijden
- Axl Vanhoutte 9.8 0 wedstrijden
- Sarou Vanderbeken 9.8 0 wedstrijden
Top 10 – -11 jaar (meisjes)
- 1 Juliette Claerhout 11.7 3 wedstrijden
- 2 Sam Balcaen 11.8 2 wedstrijden
- 3 Rachelle Bultinck 11.8 0 wedstrijden
- Emma Lambrecht 11.8 0 wedstrijden
- Manon Despriet 11.8 0 wedstrijden
- Camille Derycke 11.7 0 wedstrijden
- Céleste Gellé 11.8 0 wedstrijden
- Juliette Isebaert 11.6 0 wedstrijden
- Juliette Vercruysse 11.8 0 wedstrijden
- Fien Pauwels 11.8 0 wedstrijden
Top 10 – -11 jaar (jongens)
- 1 Leon Roobrouck-Deloof 11.8 0 wedstrijden
- Collin Planckaert 11.8 0 wedstrijden
- Romain Deweer 11.8 0 wedstrijden
- Arthur Werbrouck 11.8 0 wedstrijden
- Paul-Emile Reyntjens 11.6 0 wedstrijden
- Piti van de Kerkhove 11.8 0 wedstrijden
- Lucas Desrumaux 11.8 0 wedstrijden
- Finn Devoldere 11.8 0 wedstrijden
- Thor Devoldere 11.8 0 wedstrijden
- Thomas Vanhuysse 11.8 0 wedstrijden
Top 10 – -13 jaar (meisjes)
Top 10 – -13 jaar (jongens)
- 1 Siebren Laurent 13.6 9 wedstrijden
- 2 Mauro Meuret 13.7 0 wedstrijden
- Quinn Wanzeele 13.8 0 wedstrijden
- Arviel Planckaert 13.8 0 wedstrijden
- Ilias Deconinck 13.8 0 wedstrijden
- Alexander Marichal 13.7 0 wedstrijden
- Ami Nottebaert 13.8 0 wedstrijden
- Gabriel Maes 13.8 0 wedstrijden
- Lennert Chantry 13.8 0 wedstrijden
- Thomas Isebaert 13.8 0 wedstrijden
Zoek een coach van de club
Geen coach in deze club
Er is nog geen coach geregistreerd bij deze club.
Log in om coaches te contacteren of je coachprofiel te beheren.
Inloggen
Tornooien van de club
Bekijk alle tornooien
Interclubs
Interclubploegen, kalender en resultaten van de club.
Details van de ontmoeting
Laden...
Fout bij het laden van de ontmoeting.
Beoordelingen
Wees de eerste om een beoordeling te geven!
Log in om een beoordeling te schrijvenClubforum
🔒Ben je lid van deze club? Log in om deel te nemen aan het privéforum.
Veelgestelde vragen over TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM
Waar ligt TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM?
TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM ligt op het volgende adres: Scheldelaan 8 8580 Avelgem.
Hoe kan ik TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM contacteren?
Je kunt de club telefonisch bereiken op +32 475 66 67 56 of per e-mail via [email protected]. Meer informatie vind je op de website van de club: https://www.tcavelgem.be.
Welke tornooien worden georganiseerd bij TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM?
Er is momenteel geen tornooi gepland, maar de club organiseerde recent 1 tornooi. Bekijk data, categorieën en inschrijvingen in het tabblad "Tornooien" op deze pagina.