🚧 Bètaversie - Er kunnen bugs optreden. Een probleem melden

C.T. LA VOLEE

Zoek een clubspeler

of

Zoeken op klassement

Filter clubspelers op categorie en klassement.

Recent palmares

Recente resultaten

Aankomende wedstrijden

Top 10 van de club

Klassement, punten en gespeelde wedstrijden in de afgelopen 6 maanden. Gebruik de tabbladen om te wisselen.

Jeugd

Top 10 – -9 jaar (gemengd)

Geen speler van -9 jaar

Geen speler van -9 jaar

Geen speler van -9 jaar

Top 10 – -11 jaar (meisjes)

Geen meisjes - -11 jaar

Geen meisjes - -11 jaar

Geen meisjes - -11 jaar

Top 10 – -11 jaar (jongens)

Geen jongens - -11 jaar

Geen jongens - -11 jaar

Geen jongens - -11 jaar

Top 10 – -13 jaar (meisjes)

Geen meisjes - -13 jaar

Geen meisjes - -13 jaar

Geen meisjes - -13 jaar

Veelgestelde vragen over C.T. LA VOLEE

Waar ligt C.T. LA VOLEE?

C.T. LA VOLEE ligt op het volgende adres: Rue des Dames, 79 - 7080 FRAMERIES.

Hoe kan ik C.T. LA VOLEE contacteren?

Je kunt de club telefonisch bereiken op 065/67.77.15 of per e-mail via [email protected]. Meer informatie vind je op de website van de club: www.ctlavolee.be.

Welke tornooien worden georganiseerd bij C.T. LA VOLEE?

Er is momenteel geen tornooi gepland, maar de club organiseerde recent 2 tornooien. Bekijk data, categorieën en inschrijvingen in het tabblad "Tornooien" op deze pagina.