🚧 Bètaversie - Er kunnen bugs optreden. Een probleem melden

Tornooi TENNISCENTRUM ALKEN, december 2025

Afgelopen tornooi
TENNISCENTRUM ALKEN
Datum 06/12/2025 van 07/12/2025
Inschrijvingen
Spelers 51

Bekijk op de federatiewebsite

Categorie Status Opening Sluiting Winnaar Finalist
Dames +25 jaar Graad 3 Afgerond — - — Winnaar: Nathalie Deckers Finalist: Carine Hardy Spelers: 4 Bekijk de categorie
Gemengd jeugd - 9 jaar Graad 2 Afgerond — - — Winnaar: Julian Viaene de Deygere Finalist: Delphine Heylen Spelers: 8 Bekijk de categorie
Heren 6 Afgerond — - — Winnaar: Maximilian Loeners Finalist: Kobe van Kauter Spelers: 7 Bekijk de categorie
Heren 7 Afgerond — - — Winnaar: Kristof Tielemans Finalist: Michael D'Aubrey Spelers: 8 Bekijk de categorie
Jongens 11 jaar Graad 1 Afgerond — - — Winnaar: Vinz Elsen Finalist: Côme Willems Spelers: 8 Bekijk de categorie
Jongens 11 jaar Graad 2 Afgerond — - — Winnaar: Daniel Fanfani Finalist: Sam van Dooren Spelers: 8 Bekijk de categorie
Meisjes 13 jaar Graad 2 Afgerond — - — Winnaar: Gabriella Ituze Conteh Finalist: Lore Nachtergaele Testone Spelers: 8 Bekijk de categorie

Veelgestelde vragen

Welke categorieën worden gespeeld op TENNISCENTRUM ALKEN?

Het tornooi telt 7 categorieën: Dames +25 jaar Graad 3, Gemengd jeugd - 9 jaar Graad 2, Heren 6, Heren 7, Jongens 11 jaar Graad 1, Jongens 11 jaar Graad 2, Meisjes 13 jaar Graad 2.

Waar wordt TENNISCENTRUM ALKEN gespeeld?

Het tornooi wordt gespeeld bij TENNISCENTRUM ALKEN, Langveldstraat 4 - 3570 Alken.

Wanneer vindt TENNISCENTRUM ALKEN plaats?

Het tornooi vond plaats van 06/12/2025 tot 07/12/2025.

Beoordelingen

Neem je deel of heb je deelgenomen aan dit tornooi?

Log in om je beoordeling te geven.

Inloggen om mijn beoordeling te geven