T.C. DE DAGERAAD
Account vereist
Om spelers en clubs te volgen, maak je een gratis account aan of meld je je aan.
Zoek een clubspeler
Zoeken op klassement
Filter clubspelers op categorie en klassement.
Recent palmares
Recente resultaten
Aankomende wedstrijden
Top 10 van de club
Klassement, punten en gespeelde wedstrijden in de afgelopen 6 maanden. Gebruik de tabbladen om te wisselen.
Top 10 Heren
- 1 Dries Jacobs B-15.1 (337) 95 ptn
- 2 Dylan Vandervorst B+4/6 65 ptn
- 3 Hans van de Sande C15.1 55 ptn
- 4 Kas Maes C15.2 50 ptn
- Lars van den Broeck C15.2 50 ptn
- 6 Stef Peeters C15.3 45 ptn
- 7 Stijn Jansen C15.4 40 ptn
- Hans Looyens C15.4 40 ptn
- Geert van Steenbergen C15.4 40 ptn
- 10 Victor Dolhain C15.5 35 ptn
- 1 Kas Maes 14 wedstrijden
- 2 Lars van den Broeck 13 wedstrijden
- 3 Dries Jacobs 11 wedstrijden
- 4 Dirk Jacobs 10 wedstrijden
- 5 Marc Peeraer 8 wedstrijden
- Hans van de Sande 8 wedstrijden
- 7 Lukas Mertens 9.8 4 wedstrijden
- Bernard Looyens 4 wedstrijden
- Tommy Spannenburg 4 wedstrijden
- Erik van Ammel 4 wedstrijden
Top 10 Dames
- 1 Marte Lambrecht B-15.2 (98) 100 ptn
- 2 Reine Lambrecht B-4/6 85 ptn
- 3 Fleur Lambrecht B+4/6 65 ptn
- 4 Griet Grielens C15 60 ptn
- Evelien Jansens C15 60 ptn
- Marlies Jansens C15 60 ptn
- 7 Inge Torremans C15.1 55 ptn
- 8 Sofie Geppaard C15.2 50 ptn
- Kathleen Snels C15.2 50 ptn
- 10 Cynthia Scheyltjens C15.3 45 ptn
- 1 Karen van Dyck 12 wedstrijden
- 2 Ruth Meskens 9 wedstrijden
- 3 Vicky van Hoof 8 wedstrijden
- 4 Karen Leysen 7 wedstrijden
- 5 Kaat Vosters 4 wedstrijden
- 6 Caroline van den Broeck 3 wedstrijden
- Lies Grielens 3 wedstrijden
- Lore Swerts 3 wedstrijden
- Jana van Aerschot 3 wedstrijden
- 10 Nathalie de Cleen 2 wedstrijden
Jeugd
Top 10 – -9 jaar (gemengd)
- 1 Lukas Mertens 9.8 4 wedstrijden
- 2 Nell Dierckx 9.8 0 wedstrijden
- Jules Mangelschots 9.8 0 wedstrijden
- Aster Woestenborghs 9.8 0 wedstrijden
- Bas Dziarkowski 9.8 0 wedstrijden
- Juul Smetsers 9.8 0 wedstrijden
- Lyo van Ballaer 9.8 0 wedstrijden
- Iloena Sels 9.8 0 wedstrijden
- Alexis Vermeiren 9.8 0 wedstrijden
- Mats Neefs 9.8 0 wedstrijden
Top 10 – -11 jaar (meisjes)
Top 10 – -11 jaar (jongens)
- 1 Seb Stynen 11.8 0 wedstrijden
- Alexander Roovers 11.8 0 wedstrijden
- Frederik Meskens 11.8 0 wedstrijden
- Picavet Hop Ismail 11.5 0 wedstrijden
- Stan Noukens 11.8 0 wedstrijden
- Nand Bultinck 11.8 0 wedstrijden
- Léon van Nauw 11.8 0 wedstrijden
- Lander van Echelpoel 11.8 0 wedstrijden
- Wout Poelmans 11.8 0 wedstrijden
- Achille Hautekiet 11.8 0 wedstrijden
Top 10 – -13 jaar (meisjes)
Top 10 – -13 jaar (jongens)
- 1 Kamiel Mertens 13.5 3 wedstrijden
- 2 Bartel van de Sande 13.6 2 wedstrijden
- 3 Seppe de Keyzer 13.7 0 wedstrijden
- Siebe Janssens 13.8 0 wedstrijden
- Art de Baets 13.8 0 wedstrijden
- Seppe van Bergen 13.8 0 wedstrijden
- Staf Schoofs 13.8 0 wedstrijden
- Rik Claes 13.8 0 wedstrijden
- Jaan Poelmans 13.8 0 wedstrijden
- Axel Looyens 13.8 0 wedstrijden
Zoek een coach van de club
Geen coach in deze club
Er is nog geen coach geregistreerd bij deze club.
Log in om coaches te contacteren of je coachprofiel te beheren.
Inloggen
Tornooien van de club
Bekijk alle tornooien
Aankomende tornooien
Interclubs
Interclubploegen, kalender en resultaten van de club.
Details van de ontmoeting
Laden...
Fout bij het laden van de ontmoeting.
Beoordelingen
Wees de eerste om een beoordeling te geven!
Log in om een beoordeling te schrijvenClubforum
🔒Ben je lid van deze club? Log in om deel te nemen aan het privéforum.
Veelgestelde vragen over T.C. DE DAGERAAD
Waar ligt T.C. DE DAGERAAD?
T.C. DE DAGERAAD ligt op het volgende adres: Rerum Novarumlaan 35 2340 Beerse.
Hoe kan ik T.C. DE DAGERAAD contacteren?
Je kunt de club telefonisch bereiken op +32 14 71 70 04 of per e-mail via [email protected]. Meer informatie vind je op de website van de club: https://www.tcdedageraad.be.
Welke tornooien worden georganiseerd bij T.C. DE DAGERAAD?
Er staat binnenkort 1 tornooi op het programma bij T.C. DE DAGERAAD. Bekijk data, categorieën en inschrijvingen in het tabblad "Tornooien" op deze pagina.