🚧 Bètaversie - Er kunnen bugs optreden. Een probleem melden

TC Snauwaert

Over de club

TC Snauwaert Kalmthout omschrijft zichzelf als een toonaangevende club met een familiaal karakter, waar sportieve prestaties samengaan met een aangename après-tennis en après-padel. Het doel is dat elke liefhebber zijn of haar sport op een kwalitatieve manier kan beoefenen en zich daarbij thuis voelt.

De club werkt het hele jaar door, met gediplomeerde lesgevers voor zowel tennis als padel. Het tennisaanbod omvat privélessen, groepslessen en formules voor kinderen en (jong-)volwassenen. Voor padel zijn er lessen beschikbaar voor leden in verschillende formules, maar ook voor niet-leden, inclusief veldhuur. Leden kunnen kiezen tussen een zomer- of winterabonnement, een vaste baan of losse tarieven.

  • 3 buitenterreinen
  • 6 binnenterreinen
  • 3 padelterreinen
  • Gravel
  • Tennisschool
  • Clubhuis
  • Verlichte terreinen

Informatie afkomstig van de website van de club, gecontroleerd op 12 juni 2026.

Zoek een clubspeler

of

Zoeken op klassement

Filter clubspelers op categorie en klassement.

Recent palmares

Recente resultaten

Aankomende wedstrijden

Top 10 van de club

Klassement, punten en gespeelde wedstrijden in de afgelopen 6 maanden. Gebruik de tabbladen om te wisselen.

Jeugd

Top 10 – -11 jaar (meisjes)

Geen meisjes - -11 jaar

Geen meisjes - -11 jaar

Top 10 – -13 jaar (meisjes)

Top 10 – -13 jaar (jongens)

Geen jongens - -13 jaar

Geen jongens - -13 jaar

Veelgestelde vragen over TC Snauwaert

Waar ligt TC Snauwaert?

TC Snauwaert ligt op het volgende adres: Brasschaatsteenweg 304 2920 Kalmthout.

Hoe kan ik TC Snauwaert contacteren?

Je kunt de club telefonisch bereiken op 036669278 of per e-mail via [email protected]. Meer informatie vind je op de website van de club: https://www.tcsnauwaert.be.

Welke tornooien worden georganiseerd bij TC Snauwaert?

Er is momenteel geen tornooi gepland, maar de club organiseerde recent 1 tornooi. Bekijk data, categorieën en inschrijvingen in het tabblad "Tornooien" op deze pagina.